Sukcesy studentów

Filename: miniatura.png

lakat „War is not a game” Marcela Tomczaka, studenta trzeciego roku studiów licencjackich na kierunku projektowanie graficzne w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, zdobył pierwszą nagrodę w kategorii „Plakat” podczas 4. Konfrontacji Plakatu Studenckiego w Tarnowie.

Zwycięska praca powstała pod kierunkiem dr Karoliny Grudzińskiej, współprowadzącej Pracownię Projektowania Plakatu w Instytucie Projektowania Graficznego łódzkiej ASP.

Serdecznie gratulujemy!

Konfrontacje Plakatu Studenckiego to międzynarodowa wystawa oraz konkurs plakatów drukowanych i wyświetlanych, w tym także animowanych, których organizatorem jest Wydział Sztuki Akademii Tarnowskiej. Celem wystawy jest analiza aktualnych trendów rozwoju plakatu oraz przegląd pracowni projektowych pod kątem rodzaju, charakteru i odmienności programów nauczania.

Więcej o wydarzeniu: