Sukcesy absolwentów

Filename: miniatura.png

Z radością informujemy, że dwoje naszych absolwentów zostało nagrodzonych w tegorocznym Konkursie Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych 2022 w Gdańsku.

Nagrodę Prezydenta Miasta Sopotu odebrał Jan Kazimierz Barnaś za pracę „Boję się, czyli jedna i trzy traumy” zrealizowaną w Pracownia Obrazowania Fotograficznego pod kierunkiem prof. dra hab. Marka Domańskiego oraz pracę „Czorty zrealizowaną w Pracowni Multimediów pod kierunkiem dra hab. Łukasza Ogórka, prof. uczelni.

Wyróżnienie honorowe trafiło do rąk Marty Kosiewicz za pracę „Dziennik podróży – ilustracje do opowiadania Witolda Gombrowicza pt. «Zdarzenia na brygu Banbury»” zrealizowaną w Pracowni Ilustracji, Komiksu i Preprodukcji Gier i Filmów pod kierunkiem prof. dr hab. Gabriela Kołata.

Wręczenie nagród w konkursie odbyło się w piątek, 4 sierpnia 2023 roku w Zbrojowni Sztuki w Gdańsku (Targ Węglowy 6). Wystawę można oglądać do 3 września br.

Gratulujemy!