Filename: swap.jpg

Już w ten czwartek, 18 kwietnia 2024 r., na parterze głównego budynku Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, spotykamy się, aby dać nowe życie ubraniom.

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników naszej uczelni na swap odzieżowy. Dołączcie do nas między 10.00 a 16.00, przynosząc ze sobą ubrania i akcesoria na wymianę. Aby wyeksponować rzeczy, do waszej dyspozycji będą stoły, stojące wieszaki na ubrania oraz fotele.

Wspólnie odkryjmy skarby ukryte w Waszej szafie i twórzmy modę z poszanowaniem dla środowiska!

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem:

PS. Pamiętajcie, że akcja ma na celu aktywną wymianę odzieży, więc wszystkie rzeczy, które nie znajdą nowych właścicieli, będą musiały zostać zabrane.